Engagerat team till din tjänst

Välkommen att kontakta oss!

Samtliga medarbetare vid Easycount Sweden AB har någon form av yrkes eller akademinsk utbildning. Vi väljer våra medarbetare med omsorg för att säkerställa hög kompetens och verkligt engagemang. Vi vågar påstå att vi har ett team som klår de flesta kollegor i branschen.

Easycount Sweden AB

010 – 101 50 40
info@easycount.se

Linnégatan 28
602 23 Norrköping

Filialkontor

Skånegatan 101
Stockholm

Huvudkontor
Filialkontor

Välkommen att kontakta din nya revisor eller ekonomichef

Torgny Nilsson Auktoriserad revisor och delägare

Torgny Nilsson

Auktoriserad revisor och delägare

010-177 98 54
torgny@easycount.se

Maria - Revisorsassistent

Maria Jansson

Revisorsassistent

010-177 98 55
maria@easycount.se

Jonathan - Affärscoach

Jonathan Karlqvist

Affärscoach och delägare
Malin Lilja - Bokslutsspecialist

Malin Lilja

Bokslutsspecialist

010-177 98 54
malin@easycount.se

Caroline Karlsson - Redovisningskonsult

Caroline Karlsson

Redovisningskonsult
Föräldraledig

Heidi Pavez Sassi

Redovisningskonsult

010-101 50 40
heidi@easycount.se

Junior Redoviningskonsult

Karin Unosson Wärn

Redovisningskonsult

010-177 98 53
karin@easycount.se

Anna - Junior Redoviningskonsult

Anna Bratt

Redovisningskonsult

010-101 50 40
anna@easycount.se

Kristina - Kommunikatör

Kristina Hagstedt

Kommunikatör
Caroline - Redovisningskonsult

Jag ger dig en timmes gratis konsultation

Låt mig bli din nya ekonomichef - Kontakta mig för fri konsultation!

*Värde 1500 :-

Boka redan nu
map-markerfacebookbriefcaselinkedin